WITOOMY W REPUBLIKA SILESIA ! WELCOME TO REPUBLIKA SILESIA ! Willkommen in der Schlesischen REPUBLIK ! Vitame Vas ve Slezkem REPUBLIKU !

YNO DO OBYWATELI


NIMA CHLEBA BES WOLNOSICI


Witoomy nowyh Obywateli Siloonskih . Welcome new citizens of Republika Silesia.


PODANIE O OBYWATELSTWO SZLOONSKE W REPUBLIKA SILESIA
APPLY FOR CITIZENSHIP OF REPUBLIKA SILESIA
WYSILIJ IMIE , NAZWISKO, ADRES I KRAJ KAJ MIYSZKOSZ I EMAIL + KOOMYNTARZ JAK HCESZ.
SEND YOUR NAME, ADDRESS, COUTRY, EMAIL AND IF YOU WISH - COMMENTS .


OBYWATELE REPUBLIKA SILESIA
CITIZENS OF REPUBLIKA SILESIA
5
1325
2 21 1

 

ALEKSANDER SUCHAN, 

100001

MOLDAWIA

FARORZ suchan@cni.md

Tadzik Jeczalik

100002

USA

SILESIA CLUB - USA biznet1@biznet1.com

JOHANN SCHUMANN

100003

GERMANY/NIYMCE/DEUTSCHLAND

 

S.the Coalminer

100004

GERMANY

 

BARTLOMIEJ SWIDEREK

100005

GLIWICE - SILESIA

SILESIAN AUTONOMY MOVEMENT-RUCH AUTONOMI SLASKA bswiderek@poczta.onet.pl

Krystian Schenawa 

100006

Strzeleczki Opolskie - SILESIA

Dejcie mi chopi to lobywatelstwa, bo jou je sloonzouk jakich malo.hanys@gmx.net

Mariusz Krajczok

100007

Germany/Niymce/Deutschland

Oryginalnie z Rydultowy - wolnosc do Szloonska!

Christoph, Lepiarczyk 

100008

Germany/Niymce/Deutschland

Sercym i duszoom Rydultowik101.100938@germanynet.de

Arek Danszczyk

100009

Germany/Niymce/Deutschland

ad12@gmx.de

( Jorge) Jerzy Czepkowski 

1000010

USA - IDAHO

lech@ida.net

Roman Malczyk

1000011

Czech Republic/Silesia - Zaolzie-Czechy

malczyk@isibrno.cz

Poczesniok Roman

1000012

Austria

 

Werner I. Juretzko

1000013

USA

werner@concentric.net

Michal Jeczalik

1000014

SILESIA

michalj@vc.pl
15 LOT - 1999 

Aleksander Nieradzik 

1000015

SILESIA

NOJSTARSZY OBYWATEL 
80 LOT ( 1999)

Szymon Wodecki 

1000016

SILESIA

niech zyje nasz czorny szloonsk
sajmonw@polbox.com

Gregor Markus Podstawa 

1000017

Duetschland

Uppersilesia@yahoo.com

Tadeusz Baron Lison

1000018

Germany 

Jo jest szlonzok z Katowic i mjyszkom w Niemcach baron.lison@t-online.de

Henry J. Limburski 

1000019

USA

Jo JE Hanys i chca miec Szlonski pass.
HENRYJL@prodigy.com 

Darek Szola

1000020

USA

Nimoom internetu ale cynia sie siloonske obywatelstwo.

Adam Küttner

1000021

Deutschland

Zagorzaly Slonzok z Mikolowa 101.183449@germanynet.de

Tomasz Stechly

1000022

USA

tstechly@iname.com

Eryka Pietrzyk

1000023

USA

Nigdy niymysilauach rze byda miaua obywatelstwo swoij prawdziwyj ojczyzny.

Anton Steinkusch 

1000024

Deutschland

Prosza Wos, o danie mi obywatelstwa slonskiego jeszcze roz, bo pierwszy roz ech go juz dostol jak ech sie urodziol. Pieknie Wom dzienkuja.anton2@t-online

Gabriel Sosnica

1000025

Deutschland 

gro i bucy

Marian Schaffranietz

1000026

Deutschland 

tyz gro i bucy :)MEFISTO@mail.isis.de

Franz Josef Ziegler

1000027

Deutschland 

toyota@vindelicia.de

Jakub Jackiewicz

1000028

Polska 

SCHLESIEN UBER ALLES!
memphis@silesia.top.pl

Oswald

1000029

Argentina

oswald_98_98@yahoo.com

Stanislaw Pawlik

1000030

Niemcy

Jestem Slonzokym z krwi i kosci pawlik@otelo-online.de

Jan Czubek

1000031

USA - Chicago

Przeszourzeh wojna i obozy - zawsze byda Siloonzokym - moom 75 lot ( 1999)

Richard Drejza 

1000032

USA 

karlik@aol.com

Kostka Georg

1000033

Germany

georgkarl@neusob.de

Krzysztof Sosna

1000034

S'loonsk - MINISTER INTERNETU I INFORMATYKI

STUDYNT ZE RYBNIKA - NIYH RZYJE WOLNY SILOONSK
krzysiek_22@yahoo.de
sosna@republikasilesia

Agnes Schumann

1000035

Deutschland

 

Sandra Schumann

1000036

Deutschland

Kaj papa tam i jo

Julia Schumann

1000037

Deutschland

gu gu gra bla grr iiii (przetumaczom na nasze: jo je 15 miesiyncy slonzoczkom)

Sylvia Kostka

1000038

Germany

georgkarl@bigfoot.de

Karolinka Jeczalik

1000039

USA

Tam kaj fater tam i jo.Moom 2 latka - (1999)
karolinka@biznet1.com

Joachim  Wilczek

1000040

Deutschland

Jako  slonzok  z  pokolen, z  chynciom  sie do Wos przilonczom Joachim.Wilczek@asamnet.de

Pawe³,Kolasiñski

1000041

Polska

Pawel.Kolasinski@uni.opole.pl

Adam Lamza

1000042

Germany

Sloonzok ze Swierklon adam5@inetmail.de
adam5@01019freenet.de

Piotr Kalinowski

1000043

Polska

Piotr99@box43.gnet.pl

JAN     PALIWODA

1000044

USA - Texas

JMAXGOSIA@aol.com

Bruno Nieszporek

1000045

Nimce

czlonek RAS Slonzok@aol.com

Gralka  Siegmund

1000046

Germany

slunzoki odezwicie sie

Victoria Lysek Castleberry

1000047

USA

My mother and father were born in Mosty u Jublunkova, Silesia, now C.R.  Have a beautiful book purchased in C.R. about Silesia.  Unfortunately, it is in Czech and I cannot read it.  Tried to trace family - unsuccessful.  Would like to know history of Silesia. Thanks.
viktoria@wt.net

Siegmund Smykalla

1000048

Polska (chwilowo)

Gornoœlonsky (chwilowo opolsky)
lapis@pro.onet.pl

MICHA£,KWAŒNY

1000049

POLSKA

TEL. +48 501 275 795 ignac333@polbox.com

 

1000050

 

 

Jozef Ciuraj

1000051

USA

Do mie morzecie sie zguoszaci we wszyskih sprawah natury parapsyhologicznyj ( uzdrawianie na odleguosici, diagnozowanie ze danyh osobowyh, odpromiyniowywanie miyszkani i biur, zdrowe odrzywianie itd). Je rzeh uzdrowicielym i nauczycielym duhowym - jednym z osimiu na planecie Ziymi z woli Boga.)
silesiapc@ameritech.net

Poczesniok Anna

1000052

Austria

 

Martin Ignatzy

1000053

Germany

Jestem Zabrzaninem Martin.Ignatzy@t-online.de

Filip Zatloukal

1000054

Czech Republic00000Silesia

I am a Silezian and I want to join you. Please send me any inforamations f_zatloukal@zlin.vutbr.cz

pamela m oleary

1000055

USA - Ohio

poleary@cinergy.com

MACIEJ STRUZYNA

1000056

POLAND

struzyna@post.cz

Michal Mieszkowski

1000057

USA

Michal.Mieszkowski@worldnet.att.net

Gilbert Studnice

1000058

USA

gvonstud@aol.com

Adrian Pawellek

1000059

USA

apawellek@hotmail.com

Peter Jankiewicz

1000060

USA

jankiep@home.com

Anton Dulok

1000061

Niemcy

MDulok@t-online.de

Thaddäus Pastuschka 

1000062

Niemcy

pastuschka@fichtelgebirge.org

Mariusz Karol Zoglowek

1000063

ENGLAND

mariusz@zogshouse.fsnet.co.uk

Robert Brawanski 

1000064

Poland, Laskowice Pomorskie (czasowo)

rbraw@poczta.onet.pl

Kazimierz Mroczek

1000065

GORNY ?L?SK

TMZW@FREE.NGO.PL

Grzegorz Lazar

1000066

Goorny S'loonsk

jaffa@polbox.com

Piotr Wróbel

1000067

Goorny S'loonsk

djsilver@polbox.com

Tomasz : Maszczyk

1000068

Polska

parsival@priv1.onet.pl

Robert Chudoba

1000069

Austria

a9705931@unet.unievie.ac.at

Roman Latosik

1000070

Germany

manek_2000@yahoo.de

Arnold Nowak

1000071

Polen

arnold@op.onet.pl

GARY Hoffman

1000072

USA

ghoffman@burgoyne.com

Avinty Lanaikey

1000073

Moravia-Silesia (Czech Republic)

tandit@hitech.cz

Michael Pasdzior

1000074

BRD

 

Waldemar Nastulla

1000075

Niemcy

waldosa@gmx.net

Józef Kulisz

1000076

Polska

kulisz@boss.iele.polsl.gliwice.pl

Adrian Gruschka

1000077

Deutschland

 

Krzysztof Waszek

1000078

Polska(okupowony S'lonsk)

k.waszek@rsi.pl

Peter Jankiewicz

1000079

Zaolzie - Czech Republic

 

John Creet

1000080

USA

ehuizar313@flashcom.net

Martin Ignatzy

1000081

Deutschland

throl@gmx.de

Stephen Wassmann

1000082

Australia

wassman@optusnet.com.au

ALL OUR SILESIAN CITIZENS ARE ON FILE IN RS
RESZTA OBYWATELI S'LOONSKIH JE WE KARTOTECE RS

ID CARD $30.00 KARTA ID - $30.00,
PASZPORT $250 - PASSPORT ,
CERTYFIKAT - $10.00 - CERTIFICATE


NORMALNE PASZPORTY BYDOOM JAK BYDZIE PRZESZUO 1000 OBYWATELI.
Regular passports will be issued if we get over 1000 citizens.



 

THANK YOU FOR YOUR VISIT - DZIYNKUJYMY ZA WIZYTA 


REPUBLIKA SILESIA